Apie

Džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti reklaminių rašymo priemonių išskirtinį pasirinkimą. Koks bebūtų šiandienos Jūsų poreikis - reklaminiai tušinukai masinėms reklaminėms kampanijoms ar išskirtinės dovanos Jūsų verslo partneriams ar padėkoms, visa tai rasite mūsų svetainėje. Surinktos kolekcijos atspindi šiandienos reklamos rinkos poreikius ir kryptis. Žemiau pateiktos pozicijos, kurių pasirinkimo kriterijus pagrįstas kokybe, stiliumi, suderinamumu su pinigine verte.

Šiai dienai rinkoje yra itin platus rašymo priemonių pasirinkimas. Todėl siekdami padėti Jums priimti tinkamą sprendimą renkantis rašymo priemones, čia aptarsime pagrindinius jų tipus, įvardijant kiekvieno pagrindinius privalumus ir trūkumus.

Parkeris. Rašoma plunksnos pagalba, į kurią kapiliarų pagalba paduodamas vandens pagrindo rašalas iš rezervuaro. Rezervuaras užpildomas iš buteliuko per plunksną įtraukiant rašalą viduje itaisytos pipetės, stūmoklinio ar sraigtinio mechanizmo pagalba. Šiandien dauguma naujų parkerių vietoje rezervuaro turi keičiamas kapsules, kurios jau būna užpildytos rašalu. Todėl itin supaprastėja išeikvoto parkerio parengimas darbui – tereikia atsukus dangtelį įstatyti naują kapsulę. Parkerių plunksnos dažniausiai daromos iš nerūdijančio plieno ar aukso.
Nepaisant gilios parkerio istorijos, jis yra plačiai naudojamas ir šiandien. Pagrindinės priežastys, kodėl žmonės vis renkasi parkerius – rašymo lengvumas ir patogumas (mažai tenka spausti, kas ypač aktualu varginamiems artrito), išraiškinga kaligrafija ir dailyraštis, ilgaamžiškumas. Be abejonės, parkeris yra ir elegancijos, ir sentimentalumo dalykas. Puošnūs parkeriai yra vertinami ir kaip meno kūriniai, kartais daromi iš brangiųjų metalų, inkrustuojami brangakmeniais. Taigi, parkeris gali būti ne tik patogi rašymo priemonė, bet ir solidaus asmens atributas, puiki dovana verslo partneriams.

rašikliaiRašiklis. Rašoma rutulinio mechanizmo pagalba, padengiant rašalą ant popieriaus. Rašiklyje esantis rašalas yra vandens pagrindo, mažai klampus – priešingai nei tušinukuose. Toks rašalas geriau ir giliau įsigeria į popierių, kas suteikia savitą rašymo kokybę. Rašiklyje yra suderinta tušinuko patogumo ir patvarumo savybė su parkerio „šlapio rašalo“ teikiamais privalumais. Rašiklis turi du esminius pranašumus prieš tušinuką:

  • Kokybiškam rašymui pakanka mažiau spaudimo, todėl ranka patirs mažiau įtampos.
  • Rašalas yra ryškesnis ir sodresnis.

Kalbant apie trūkumus, galima paminėti šiuos:

  • Rašalas džiūsta lėčiau, yra skvarbesnis, todėl didesnė galimybė išsitepti ar persigerti į antrą popieriaus pusę, jei jis pernelyg plonas.
  • Su viena rašiklio šerdele parašysite mažiau nei tušinuku, nes skystas vandens pagrindo rašalas yra gausiau dengiamas ant popieriaus.

Gelio rašiklis. Tai rašiklis, pasižymintis plono rašymo savybe ir užpildytas vandens pagrindo geliu. Gelyje esančio pigmento dėka išgaunama plati itin ryškių spalvų gama. Gelio dalelės atspindi šviesą, todėl toks rašalas gali aiškiai rašyti net ir tamsesniame popieriuje. Gelis yra klampesnis nei paprastas rašalas, taciau vartojamas gana intensyviai.

tušinukai privalumaiTušinukas. Jis turi šerdelę, užpildytą klampaus aliejinio rašalo. Toks rašalas neįsiskverbia į popieriaus pluoštus, nesilieja, todėl nereikia baimintis, kad persisunks i kitą popieriaus pusę. Rašalas džiūsta beveik nedelsiant po kontakto su popieriumi. Pagrindinis šios rašymo priemonės trūkumas – rašant reikalingas didesnis spaudimas į paviršių.Dauguma tušinukų turi kepurėlę, kuri apsaugo nuo išsitepimo kai tušinukas nenaudojamas. Kiti turi mechaninius mechanizmus, valdomus tušinuko gale esančiu mygtuku arba sraigto pagalba. Kai kurie yra padaryti su galimybe pasirinkti įsijungti norimą rašymo spalvą iš keleto.Nebrangus, patikimas ir nereikalaujantis priežiūros, tušinukas pakeitė parkerį kaip anksciau buvusią populiariausią priemonę kasdieniam rašymui. tušinukai - šiuolaikinės kultūros dalis. 
Tai pati prieinamiausia rašymo priemonės forma. Jų turime kiekvienas visur – ant stalo, kišenėse, rankinėse, automobiliuose. Butent todėl tušinukas su atspausdintu firmos logotipu yra viena geriausių reklamos formų. Tai yra palyginti žemos kainos pranešimas, kuris yra labai efektyvus (klientai tušinuką panaudos, jis taps kasdieniniu įrankiu, todėl jis neliks nepastebėtas).